Serdecznie zapraszamy w sobotę 6 lutego 2016 r. do Kowar na ?Międzynarodowy Zjazd Saniami Rogatymi?. Impreza ta w naszym mieście odbędzie się już po raz czternasty.
Dwuosobowe załogi sań wystartują z punktu poniżej Sulickiego Rozdroża, by następnie zjechać leśnym duktem w dół w pobliże przepięknie położonego Hotelu **** ?Jelenia Struga MEDICAL SPA? (Kowary, ul. Podgórze 55). Dojechanie do mety nie jest jednak dla zawodników końcem sportowych emocji. Muszą oni wziąć jeszcze udział w kolejnych, nie zawsze łatwych konkurencjach. Piłowanie pniaka, wiązanie stosu drewna, czy rzut śnieżką do dzwonka nie jest wcale tak banalne jak na pierwszy rzut oka może się wydawać. Trzeba tego najpierw spróbować. Dodatkowe punkty zdobyć można także za oryginalny strój. Liczymy na kreatywność oraz poczucie humoru zawodników.
Formularz zapisów dwuosobowych załóg oraz regulamin imprezy ?Międzynarodowy Zjazd Saniami Rogatymi? znajdziecie na stronie: http://zapisy.ultimasport.pl/148
Pamiętajcie, nie trzeba mieć swoich sań! Te zapewni Wam organizator.
Zjazdowi Saniami Rogatymi tradycyjnie towarzyszyć będzie impreza rekreacyjna odbywająca się w sąsiedztwie mety, na placu przy ?Sztolniach Kowary w Kopalni Liczyrzepa?. Nie zabraknie tam występów artystycznych i konkursów dla widzów.
Uwaga widzowie i zawodnicy:
Mile widziane kolorowe stroje!
UWAGA WIDZOWIE:
Przygotowaliśmy busy dowożące bezpłatnie widzów z centrum Kowar do ul. Podgórza 55 (okolice Hotelu Jelenia Struga MEDICAL SPA). Odjazdy busa z parkingu przy Biedronce (Kowary, ul. Jagiellończyka) na miejsce imprezy około godziny: 10:00, 11:00, 12:00 i 13:00. Powrót do centrum Kowar około godziny: 15:30, 16:00 i 16:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze