IMGW oddział we Wrocławiu wydał ostrzeżenie o niebezpiecznym zjawisku.
Ważność: od 2015-03-30 08:15:00 do 2015-03-30 13:00:00
Przebieg: Spływ wód opadowych i z topniejącego śniegu spowodował szybkie wzrosty stanów wody na górnym Bóbrze i jego dopływach oraz lokalnie w zlewni górnej Nysy Kłodzkiej. Na górnym Bobrze oraz na jego dopływach utrzymywać się będą przekroczenia stanów ostrzegawczych, lokalnie alarmowych. W zlewni górnej Nysy Kłodzkiej notowane będą przekroczonia stanów ostrzegawczych.
Prawdopodobieństwo: 100%
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze