Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drogach podczas świąt. Wzmożony ruch utrudnia poruszanie się.
Przed południem w centrum Kamiennej Góry tworzyły się korki. Kierowcy musieli spędzić za kierownicą kilka razy więcej czasu niż zwykle.
Dochodziło też do kolizji. Na ul. Jeleniogórskiej przed przejściem dla pieszych zatrzymał się 40-letni kierowca audi. W tył pojazdu wjechało volvo kierowane przez 57 latka. Nikomu nic się nie stało. Sprawca ukarany został mandatem. Ze względu na uszkodzenia policjanci zabrali dowód rejestracyjny. Obaj kierowcy to mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze