O sporym szczęściu może mówić trójka młodych mężczyzn z Mysłakowic, którzy dzisiaj (czwartek, 19 czerwca) żeglowali po Bukówce. Nagły poryw wiatru przewrócił ich żaglówkę.
Mężczyźni byli dobrze przygotowani do żeglowania. Mieli założone kapoki. Z wody wychodzili wyziębieni i przestraszeni, ale bez żadnych obrażeń.
Żeglarze wyruszyli w rejs od strony Paprotek, do zdarzenia doszło przy przeciwległym brzegu. Wiatr znosił zatopioną jednostkę na brzeg od strony Bukówki. Poszkodowani wyszli na brzeg przy pomocy strażaków ochotników z Lubawki.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze