W poniedziałek (27 maja) w Bukówce doszło do poważnego pogryzienia przez psa.
Z ustaleń wynika, że 61-letni mieszkaniec Bukówki wraca do domu, ciągnął wózek. Według jego relacji, z jednej z posesji wyskoczył pies, który zaatakował mężczyznę. Poszkodowany doznał poważnych uszkodzeń prawej ręki. Pies wyrwał mu spory fragment przedramienia. Uszkodzone zostały m.in. ścięgna 3, 4, 5 palca.
Właściciel wskazanego psa, również 61-letni mieszkaniec Bukówki, twierdzi, że jego zwierzę nie brało udziału w takim zdarzeniu. Wyjaśnianie sprawy nada trwa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze