SZANOWNI PAŃSTWO Burmistrz Miasta Kamienna Góra zaprasza Państwa do czynnego udziału w poprawianiu estetyki naszego miasta.
W terminie od 12 listopada 2013 r. do 25 stycznia 2014 r. na ulicach naszego miasta pojawią się kontenery oznaczone napisem ?WYSTAWKA?. Do kontenerów możecie Państwo wrzucać odpady zalegające piwnice, komórki czy strychy waszych domów, których chcecie się pozbyć.
Akcja jest bezpłatna dla mieszkańców Kamiennej Góry. Nie obejmuje chemikaliów, zużytych opon i odpadów niebezpiecznych, takie odpady mieszkańcy muszą dostarczać na własny koszt do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ulicy Broniewskiego 13 w Kamiennej Górze.
Akcja ?WYSTAWKA? przeprowadzona będzie wg wskazanego poniżej harmonogramu w okolicach:

Równocześnie uprzejmie prosimy, żeby zbędne dla Państwa sprzęty czy meble ustawiać obok ustawionych kontenerów ? być może znajdą się osoby dla których będą one przydatne.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 75 64 55 129.
/-/ Krzysztof Świątek
Burmistrz Miasta Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze