Centrum Biblioteczno-Kulturalne i Nadleśnictwo Kamienna Góra zapraszają na wernisaż wystawy makrofotografii.
Zdjęcia wykonali uczniowie szkół w Krzeszowie i Lubawce podczas plenerów fotograficznych organizowanych przez nadleśnictwo.
Wernisaż wystawy odbędzie się 21 listopada (wtorek) o godzinie 17:00 w czytelni Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Krzeszowie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze