W Parku Watra w Lubawce rozpoczęło się tegoroczne Święto Lubawki. Zabawa ma trwać dwa dni.
Muzyczne występy na Święcie Lubawki rozpoczął koncert zespołu Zgoda z Chełmska Śląskiego. Dzisiaj zagra m.in. Sachiel. Gwiazdą będzie Dawid Narożny. Jutro występy rozpoczną się od koncertu Orkiestry Dętej, a gwiazdą będzie Capitan Folk.
W parku Watra działa wesołe miasteczko. Rozstawione zostały stoiska gastronomiczne.
Zabawę może zepsuć pogoda. Nad Lubawkę nadciągnęły czarne chmury. Już podczas koncertu Zgody zaczął padać deszcz.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze