Wczoraj (piątek, 11 września) młodzicy młodsi Pagazu Krzeszów rozegrali wyjazdowe spotkanie z Olimpijczykiem Wałbrzych. Mecz odbył się w ramach Ligi Młodzika Młodszego.
Olimpijczyk Wałbrzych - Pagaz Krzeszów 2-8
Skład:
Niciejewski Franciszek, Tymon Czuba, Bartosz Kołodziejski, Grzegorz Baran, Dubiel Michał, Damian Janor, Szymon Książek, Maks Wyrwał, Franek Zając, Piotr Kachniarz, Franek Falkowski, Ignacy Falkowski, Mikołaj Rzepiński, Tymek Wyrostek,
Bramki strzelali: Janor Damian (3x), Grzegorz Baran (3x), Szymon Książek, Piotr Kachniarz,
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze