Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego 1 czerwca 2014 r. nad ranem zatrzymali dwóch sprawców, którzy na ul. Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze wyrwali znak z pobocza i położyli go na prawym pasie jezdni.
Policjanci zgłoszenie oraz rysopisy sprawców otrzymali nad samym ranem. Chuligani zdążyli przemieścić się szybko do centrum miasta, gdzie zostali zatrzymani przez patrol policji. Sprawcami okazali się dwaj 20 letni mieszkańcy miasta. Przyznali się do usunięcia znaku drogowego i umieszczeniu go na jedzni jednak nie mieli wytłumaczenia na swoje negatywne zachowanie. Zespół ds. Wykroczeń KPP w Kamiennej Górze prowadzi w tej sprawie postępowanie, gdzie dojdzie kolejna kwalifikacja czynu stwarzania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. O karze dla chuliganów zadecyduje Sąd.

Oficer Prasowy
KPP Kmaienna Góra
st.asp.Grzegorz Szewczyk
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze