Reklama

Wyrok za pstrągi

Jak informuje Społeczna Straż Rybacka, przed kamiennogórskim sądem stanął mężczyzna, którego strażnicy przyłapali na nielegalnym połowie ryb w Zadrnie.



Mężczyzna złapany został 20 października 2012 roku z 11 pstrągami. Łowił na odcinku zamkniętym od wędkowania, na niedozwoloną przynętę, bez uprawnień do połowu ryb i zabierał ryby poniżej dozwolonego wymiaru.

Sąd ukarał mężczyznę grzywną w wysokości 1200 zł i nakazał wpłatę nawiązki na rzecz jeleniogórskiego okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w wysokości 434 zł. Wartość złowionych ryb oszacowana została na 43,40 zł.

Wyrok jest prawomocny.

Więcej - kliknij tutaj

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama