W najbliższy piątek, 6 września na jeleniogórskim Placu Ratuszowym już po raz 11. odbędzie się Wystawa produktów Regionalnych "Wyprodukowano pod Śnieżką".
Na tegorocznej wystawie organizowanej przez Karkonoską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. zaprezentuje swoje wyroby aż 100 regionalnych firm, w tym 85 firm polskich oraz 15 czeskich z regionu Jablonec nad Nysą. W trakcie trwania wystawy wyłonieni zostaną laureaci konkursu na "Najciekawszy produkt Karkonoski" oraz "Karkonoski Produkt Spożywczy".
Szczegółowy plan imprezy na www.karr.pl
Wystawa odbywa się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Jeleniej Góry Marcina Zawiły
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze