Reklama

Wypadł z drogi - Twoja powiatowa

Wczoraj (wtorek, 9 lipca) około godz 17.00 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Kamiennej Górze wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w Szczepanowie.



Natychmiast na miejsce zadysponowane zostały jednostki OSP Lubawka oraz PSP Kamienna Góra, pogotowie ratunkowe i policja. Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że auto osobowe marki mercedes spadło z przydrożnej skarpy. Ranne zostały dwie osoby. Pasażer miał złamane obie nogi i rękę, a drugi obojczyk i problemy z oddychaniem. Pomocy przedmedycznej udzielali strażacy.

Policja wyjaśnia jak doszło do zdarzenia.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama