Dzisiaj rano (1 czerwca) policjanci wezwani zostali na drogę wojewódzką w Bukówce. Z drogi wypadł samochód osobowy. Były osoby poszkodowane. Do zdarzenia doszło przed godzinę 6.
Z pierwszych ustaleń policjantów wynika, że samochód prowadził 21-latek. Na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas, wjechał do rowu i uderzył w przepust. Oprócz kierowcy samochodem jechała 19-letnia pasażerka.
Osoby jadące pojazdem były zakleszczone. Wyciągnęli je strażacy. Oboje przewiezieni zostali do szpitala.
Kierowca był trzeźwy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze