Reklama

Wypadł z drogi - 2 osoby ranne

Dzisiaj rano (1 czerwca) policjanci wezwani zostali na drogę wojewódzką w Bukówce. Z drogi wypadł samochód osobowy. Były osoby poszkodowane. Do zdarzenia doszło przed godzinę 6.

Z pierwszych ustaleń policjantów wynika, że samochód prowadził 21-latek. Na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas, wjechał do rowu i uderzył w przepust. Oprócz kierowcy samochodem jechała 19-letnia pasażerka.

Osoby jadące pojazdem były zakleszczone. Wyciągnęli je strażacy. Oboje przewiezieni zostali do szpitala.

Kierowca był trzeźwy. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 01/06/2026 14:32
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama