Dwie jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Kamiennej Góry, jednostka ochotników z Ogorzelca, dwie karetki oraz radiowóz zostały zadysponowane do wypadku przy wjeździe do kopalni w Ogorzelcu.
Na miejscu okazało się, że kierujący, jadący od strony Kamiennej Góry, volkswagenem passatem najprawdopodobniej nie zapanował nad swoim pojazdem. Pierwszej pomocy udzielili pracownicy kopalni. Szczegóły bada policja. Droga jedynie przez chwilę był zablokowana.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze