Sześcioletnia dziewczynka trafiła wczoraj (poniedziałek, 17 czerwca) do szpitala w Jeleniej Górze. Dziecko najprawdopodobniej wbiegło pod przejeżdżający samochód.
Do zdarzenia doszło na ul. Kościuszki w Lubawce. Z pierwszych ustaleń policji wynika, że dziewczynka wbiegła na ulicę tuż przed jadącym fordem ka. Kierująca samochodem, 28-letnia mieszkanka Kamiennej Góry, nie zdołała zatrzymać pojazdu. Kobieta była trzeźwa. Pomocy dziecku udzielali strażacy ochotnicy z Lubawki oraz pogotowie ratunkowe. Dziewczynka trafiła na oddział chirurgii dziecięcej szpitala w Jeleniej Górze.
Przebieg zdarzenia wyjaśnia policja, funkcjonariusze będą m.in. ustalać czy dziewczynka była pod opieką osób dorosłych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze