Reklama

Wypadek w Lubawce

Sześcioletnia dziewczynka trafiła wczoraj (poniedziałek, 17 czerwca) do szpitala w Jeleniej Górze. Dziecko najprawdopodobniej wbiegło pod przejeżdżający samochód.



Do zdarzenia doszło na ul. Kościuszki w Lubawce. Z pierwszych ustaleń policji wynika, że dziewczynka wbiegła na ulicę tuż przed jadącym fordem ka. Kierująca samochodem, 28-letnia mieszkanka Kamiennej Góry, nie zdołała zatrzymać pojazdu. Kobieta była trzeźwa. Pomocy dziecku udzielali strażacy ochotnicy z Lubawki oraz pogotowie ratunkowe. Dziewczynka trafiła na oddział chirurgii dziecięcej szpitala w Jeleniej Górze.

Przebieg zdarzenia wyjaśnia policja, funkcjonariusze będą m.in. ustalać czy dziewczynka była pod opieką osób dorosłych.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama