Uwaga kierowcy. Na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Waryńskiego doszło do wypadku. Samochód blokuje część jezdni.
Z pierwszych ustaleń wynika, że rowerzysta jechał ul. Waryńskiego od strony centrum miasta. Kilka metrów od miejsca zdarzenia stoi znak informujący, że ul. Waryńskiego jest jednokierunkowa, w przeciwną stronę niż poruszał się rowerzysta. Od strony starostwa jechał osobowy samochód. Pojazd skręcał w lewy w ul. Waryńskiego. Doszło do czołowego zderzenia. Rowerzysta przeleciał przez samochód. W tej chwili udzielana jet mu pomoc w karetce pogotowia. Na miejscu pracują również policyjni technicy.
Kierowca lancera to 64-latek, rowerzysta ma 76 lat.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze