Reklama

Wypadek na Wałbrzyskiej

Uwaga kierowcy, na ul. Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze doszło do wypadku. Droga jest zablokowana, ale miejsce zdarzenia można objechać wokół tzw. trójkąta.

 Przed przejściem dla pieszych samochód dostawczy wjechał w tył samochodu osobowego. Trwa ustalanie szczegółów zdarzenia. Policja zablokowała przejazd, ale to miejsce można objechać.

Według wstępnych ustaleń samochodem osobowym jechały dwie kobiety z Jeleniej Góry. Zatrzymały się przed pasami, aby przepuścić pieszą. Samochód dostawczy na śliskiej nawierzchni nie wyhamował i uderzył w tył osobówki. Obie kobiety przewiezione zostały do kamiennogórskiego szpitala. 

W trakcie czynności jeleniogórzanki poinformowały policjantów, że pojazdem kierowała inna osoba, która przyznała się wcześniej. Policja ustala przebieg zdarzenie. 

Reklama

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama