Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu dróg na przełęczy Kowarskiej. Jedna osoba przewieziona została do szpitala.
Do wypadku doszło po godzinie 10:30. Od strony Jarkowic, drogą wojewózką 369 jechał samochód prowadzony przez 36-latka z gminy Międzylesie. Samochodem jechały dwie osoby. Drogą 367 Kamienna Góra - Kowary, a więc w tym miejscu drogą z pierwszeństwem przejazdu, jechał samochód z mieszkańcami wojewóztwa opolskiego. Samochód prowadził 50-latek, pasażerką była 47-latka. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia pojazdów. Ranna została pasażerka drugiego pojazdu, przewieziona została do szpitala. Od obrażeń jakich doznała zależy czy zdarzenie zakwalifikowane zostanie jako wypadek czy kolizja.

fot. strazpisarzowice.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze