Jak informuje Stanisław Dłużak, dyrektor DPS, znane są już wyniki drugich badań pracowników Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie. Badania powtórzone zostały w związku z niepewnością pierwszych wyników.
Aktualizacja 12:45
Na razie znany jest wynik jednego pracownika - jest to wynik ujemny, czyli pracownik jest zdrowy. Badanie próbki drugiej osoby jeszcze trwa. - informuje wójt.
Oryginalna informacja
Dwoje pracowników DPS-u, którzy mieli niepewny pierwszy wynik i w statystykach wojewody zakwalifikowani zostali jako chorzy na koronawirusa, ma drugi wynik ujemny.
Oznacza to, że osoby te są zdrowe.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze