Reklama

Wymęczony punkt

Bardzo słaby mecz rozegrali dzisiaj (niedziela, 1 maja) piłkarze Orła Lubawka i Lechii Piechowice.



Obie drużyny zagrały słabo. W pierwszej połowie jedną z nielicznych sytuacji wykorzystał Artur Śmigasiewicz. W 17 minucie uderzeniem z pola karnego pokonał Artura Pogwizda.

Druga połowa była kolejną częścią pokazu bezradności obu drużyn. W 54 minucie Radosław Paradowski zobaczył drugą żółtą kartkę, w konsekwencji czerwoną i musiał opuścić boisko. Grę w przewadze wykorzystał Orzeł. W 70 minucie wyrównującą bramkę zdobył Krzysztof Musiał. W 74 minucie Jakub Szalej ukarany został drugą żółtą kartką, w konsekwencji czerwoną i opuścił boisko. Na trybuny odesłany został również trener gości. W 79 minucie padła bramka. Ku rozpaczy miejscowych kibiców zdobyli ją, grający w dziewiątkę, goście. A. Pogwizd wyszedł daleko z bramki, piłkę przejęli przeciwnicy i jeden z piłkarzy gości celnie uderzył z połowy boiska do pustej bramki. Orzeł rzucił się do ataków. W 89 minucie w podbramkowym zamieszaniu wyrównującą bramkę zdobył Łukasz Wincza.

Orzeł Lubawka : Lechia Piechowice - 2:2 (0:1)

Skład Orła: Artur Pogwizd, Kacper Różański, Krystian Adamowicz, Kacper Schabiński, Piotr Szuster, Adam Lech (46" Karol Królak), Krzysztof Musiał, Michał Meuszyński, Piotr Gleb (77" Łukasz Wincza), Norbert Maciulewicz (46" Radosław Lidwin), Jacek Adamowicz.

Skład Lechii: Dawid Patkowski, Michał Mackiewicz, Sergiusz Pogorzała, Jacek Żydowicz, Radosław Paradowski, Michał Misiura, Mateusz Myjak, Jakub Szalej, Marcin Kwiatkowski, Wojciech Paradowski (80" Dawid Walczak), Artur Śmigasiewicz.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama