Bóbr Marciszów podejmował Orły Lipienica. Mecz rozegrany został w ramach piłkarskiej klasy B.
Od początku przewagę mieli gospodarze. Popeniali jednak sporo błędów, dając rywalowi szanse na ataki. Już w 5' po rożnym piłka dotarła do Grzegorza Wowka, ten z pola karnego posłał piłkę w bramkarza. W 10' identycznie zakończył się strzał Marcina Lewickiego z 20 metrów. W odpowiedzi w 14' goście wywalczyli rzut wolny. Przemysław Więckowski posłał piłkę wprost w bramkarza Bobra. W 20' indywidualną akcję przeprowadził Przemysław Powiertowski. Zakończył ją strzałem w słupek. Piłkę przyjął Sylwester Błaszczyk. Dobitka była skuteczna. Bóbr wyszedł na prowadzenie. W 35' rzut wolny wykonywali goście. Strzał Gilberta Uznańskiego odbił brakarz Bobra, przy dobitce Kamila Popka był bez szans. Pierwszą połowę drużyny kończyły z remisowym wynikiem.
Druga połowa fatalnie rozpoczęła się dla gospodarzy. Już trzy minuty po wznowieniu gry czerwoną kartkę zobaczył Nikolas Kaczmarczyk. Zawodnik Bobra wszedł na boisko w 35 minucie. Już do końca mecz był bardzo chaotyczny. Często przerywany. Żadna z drużyn nie miała przewagi. W końcówce szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy. W 94' Marcin Lewicki przelobował bramkarza gości i dał Bobrowi cenne zwycięstwo.
Bóbr Marciszów : Orły Lipienica - 2:1 (1:1)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze