Orzeł Lubawka podejmował dzisiaj (niedziela, 6 października) Mitex Podgórzyn. Początkowo gospodarze męczyli się z przedostatnią drużyną ligi.
Na początku meczu do trudnej interwencji zmuszony został D. Adamowicz. Tuż przed polem karnym faulował napastnika. Bramkarz ukarany został żółtą kartką. W pierwszych minutach Mitex atakował. Po dośrodkowaniach z rzutów rożnych dochodziło do groźnych sytuacji w polu karnym. Stopniowo Orzeł opanowywał sytuację i w drugiej połowie miał już przewagę.
W 77 minucie po dośrodkowaniu strzał głową oddał Schabiński. Trafił w słupek, ale dobiegł do odbitej piłki i strzelił po raz drugi. Tym razem pokonał bramkarza. W 86 minucie Duda przejął piłkę i wbiegł z nią w pole karne. Został faulowany. Jedenastkę skutecznie wykonał Schabiński.
Orzeł Lubawka : Mitex Podgórzyn ? 2:0 (0:0)
Przed meczem piłkarze Orła odebrali kolejną nagrodę za awans do klasy okręgowej. Tym razem poseł Ryszard Zbrzyzny przekazał drużynie komplet markowych strojów piłkarskich. Orzeł będzie mógł grać w pomarańczowych koszulkach i białych spodenkach.
Skład Orła: Daniel Adamowicz, Grzegorz Kuk, Tomasz Pietrzykowski, Piotr Szuster, Patryk Gucwa, Kacper Schabiński, Tomasz Kiełbasa, Sebastian Kurek, Karol Królak (80" Kamil Duda), Krzysztof Musiał (65" Marcin Rybka), Jacek Adamowicz.
Skład Mitexu: Marcin Krawczyk, Tomasz Ryhter, Krystian Ryhter, Marcin Gurlaga, Rafał Lewandowski, Radosław Palewicz, Mateusz Gruszecki, Szymon Ziw, Kamil Bratek, Piotr Bednarczyk, Łukasz Bartoszewski, rezerwowi: Damian Izdebski, Adam Konrad, Michał Koscinski, Bartłomiej Jekiel, Sławomir Nicpoń, Paweł Czarnak.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze