Policjanci zatrzymali 29-latka, który przyznał się do wybicia szyby w jednym z zakładów fotograficznych w Kamiennej Górze.
Do zdarzenia doszło w połowie września. Wykorzystując zgromadzony materiał dowodowy, policjanci wytypowali podejrzanego. Okazał się nim 29-latek z Kamiennej Góry. Przyznał się do zniszczenia mienia. Tłumaczył, że idąc nocą przez miasto postanowił wyładować swoją frustrację na wystawowej szybie. Będąc pod wpływem alkoholu uderzył w szybę pięściami. Za zniszczenie, wartej kilkaset złotych witryny, odpowie przed sądem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze