Uwaga kierowcy, nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Wałbrzyskiej, Legnickiej i Katowickiej w Kamiennej Górze. To jedno z głównych skrzyżowań w mieście.
Warto w tym miejscu zachować ostrożność, patrzeć na znaki i przypomnieć sobie zasady pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniach. Szczególnie kierowcy wjeżdżający do miasta od strony Marciszowa oraz wyjeżdżający z ul. Katowickiej muszą się liczyć z utrudnieniami w pokonaniu tego skrzyżowania.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze