Reklama

Wykorzystali park

Przez trzy dni strażacy z Kamiennej Góry ćwiczyli elementy ratownictwa wysokościowego.


Zajęcia zorganizowane zostały w parku linowym na Górze Parkowej. Codziennie ćwiczyła inna grupa funkcjonariuszy. Zajęcia trwały po kilka godzin. Funkcjonariusze ćwiczyli m.in. transport poszkodowanego z wysokości kilku metrów na ziemię.

W parku rozłożony został również skokochron wykorzystywany w sytuacji zagrożenia upadku z wysokości kilku metrów.

Ćwiczenia w ratownictwie wysokościowym to jeden z elementów podnoszenia umiejętności strażaków, którzy podczas służby ratują ludzi w różnych sytuacjach.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama