Wesołe Podwórka, tradycyjna zabawa wakacyjna organizowana przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze, zagościły dzisiaj (czwartek, 28 sierpnia) w Gorcach.
Zabawa w teatr spodobała się małym mieszkańcom Gorc. Na podwórku przy szybie Witolda odegrane zostało przedstawienie o Ziewolandii.
Wizyta Wesołych Podwórek w Gorcach kończy tegoroczną edycję zabaw wakacyjnych. W tym roku zabawy odbyły się łącznie na dziewięciu podwórkach (7 na terenie miasta Kamienna Góra oraz w Przedwojowie i Gorcach). W sumie akcji uczestniczyło ponad 450 dzieci.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze