Dzisiaj (poniedziałek, 16 czerwca) najlepsi sportowcy z kamiennogórskich szkół pojechali na wycieczkę zorganizowaną przez zarząd miejski Szkolnego Związku Sportowego.
Wyjazd to tradycyjna, coroczna nagroda dla najlepszych sportowców ze szkół podstawowych i gimnazjów z Kamiennej Góry oraz Zespołu Szkół Specjalnych. Uczestników wyjazdu typują nauczyciele poszczególnych placówek.
W tym roku grupa sportowców pojechała na cały dzień do Wałbrzycha. W ramach sportowej części wyjazdu młodzież wraz z opiekunami korzystała z atrakcja Aqua Parku. Po posiłku grupa obejrzała film ?Na skraju jutra? w kinie w galerii Victoria.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze