Reklama

Wyjazd mistrzów

Dzisiaj (poniedziałek, 16 czerwca) najlepsi sportowcy z kamiennogórskich szkół pojechali na wycieczkę zorganizowaną przez zarząd miejski Szkolnego Związku Sportowego.



Wyjazd to tradycyjna, coroczna nagroda dla najlepszych sportowców ze szkół podstawowych i gimnazjów z Kamiennej Góry oraz Zespołu Szkół Specjalnych. Uczestników wyjazdu typują nauczyciele poszczególnych placówek.

W tym roku grupa sportowców pojechała na cały dzień do Wałbrzycha. W ramach sportowej części wyjazdu młodzież wraz z opiekunami korzystała z atrakcja Aqua Parku. Po posiłku grupa obejrzała film ?Na skraju jutra? w kinie w galerii Victoria.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama