Centrum Kultury w Kamiennej Górze i Nadleśnictwo Kamienna Góra zapraszają na wycieczkę - Co w trawie piszczy?
Wycieczka do Gorzeszowa odbędzie się 12 sierpnia (wtorek). Wyjazd zaplanowano na godzinę 10.00 z dziedzińca Centrum Kultury (ul. Kościuszki 4).
Zapisy prowadzi Centrum Kultury do 11 sierpnia. Koszt uczestnictwa to 5 zł.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze