Reklama

Wyjątkowy miesiąc

Luty 2019 roku przejdzie do historii muzycznych imprez w Kamiennej Górze. W najkrótszym miesiącu odbyły się trzy Koncerty Miesiąca. Trzecia muzyczna prezentacja odbyła się dzisiaj (sobota, 16 lutego).

 

Koncerty Miesiąca to muzyczna propozycja kamiennogórskiego Centrum Kultury. Z powodu remontu siedziby Centrum koncerty odbywają się w sali witrażowej ratusza. Dzisiejszy koncert było jubileuszowy, pięćdziesiątym.

Dzisiaj zagrał zespół Bez Jacka, którego liderem jest, mieszkaniec Kamiennej Góry, Zbigniew Stefański. Zespół powstał w 1974 roku i gra muzykę poetycką. Na widowni zasiało ponad 100 osób, część z nich przyjechała do Kamiennej Góry z odległych miejscowości specjalnie na ten koncert.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama