Luty 2019 roku przejdzie do historii muzycznych imprez w Kamiennej Górze. W najkrótszym miesiącu odbyły się trzy Koncerty Miesiąca. Trzecia muzyczna prezentacja odbyła się dzisiaj (sobota, 16 lutego).
Koncerty Miesiąca to muzyczna propozycja kamiennogórskiego Centrum Kultury. Z powodu remontu siedziby Centrum koncerty odbywają się w sali witrażowej ratusza. Dzisiejszy koncert było jubileuszowy, pięćdziesiątym.
Dzisiaj zagrał zespół Bez Jacka, którego liderem jest, mieszkaniec Kamiennej Góry, Zbigniew Stefański. Zespół powstał w 1974 roku i gra muzykę poetycką. Na widowni zasiało ponad 100 osób, część z nich przyjechała do Kamiennej Góry z odległych miejscowości specjalnie na ten koncert.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze