Dzisiaj (piątek, 24 czerwca) z murami szkoły żegnali się trzecioklasiści z Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze. Ze szkołą pożegnała się też dyrektor Bożena Skorupska.
Gimnazjaliści spotkali się w szkolnej auli. Dyrektor Jacek Bruździak pogratulował im wyników egzaminu gimnazjalnego. Średnia szkoły przewyższa średnią wojewódzką ze wszystkich przedmiotów. Aż 14 osób uzyskała z egzaminu średnią powyżej 80%. Martyna Kiełbasa zakończyła naukę ze średnią 6,0, z egzaminu gimnazjalnego osiągnęła 99,33%.
Nagrody otrzymali również najlepsi sportowcy oraz uczniowie uczestniczący w konkursach.
Tegoroczne pożegnanie trzecioklasistów było wyjątkowe dla B. Skorupskiej, zastępcy dyrektora ZSO. Wieloletnia nauczycielka odchodzi na emeryturę. Podczas zakończenia roku szkolnego za lata pracy dziękowali jej samorządowcy oraz wychowankowie.
O pożegnaniu na sesji rady powiatu czytaj: Pożegnanie dyrektor

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze