Reklama

Wyjątkowy koniec - galeria zdjęć

Dzisiaj (piątek, 24 czerwca) z murami szkoły żegnali się trzecioklasiści z Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze. Ze szkołą pożegnała się też dyrektor Bożena Skorupska.



Gimnazjaliści spotkali się w szkolnej auli. Dyrektor Jacek Bruździak pogratulował im wyników egzaminu gimnazjalnego. Średnia szkoły przewyższa średnią wojewódzką ze wszystkich przedmiotów. Aż 14 osób uzyskała z egzaminu średnią powyżej 80%. Martyna Kiełbasa zakończyła naukę ze średnią 6,0, z egzaminu gimnazjalnego osiągnęła 99,33%.

Nagrody otrzymali również najlepsi sportowcy oraz uczniowie uczestniczący w konkursach.

Tegoroczne pożegnanie trzecioklasistów było wyjątkowe dla B. Skorupskiej, zastępcy dyrektora ZSO. Wieloletnia nauczycielka odchodzi na emeryturę. Podczas zakończenia roku szkolnego za lata pracy dziękowali jej samorządowcy oraz wychowankowie.

O pożegnaniu na sesji rady powiatu czytaj: Pożegnanie dyrektor

 

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama