Wczoraj (sobota, 18 października) trzydziestoosobowa grupa uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących pojechała do Wrocławia obejrzeć mecz Śląsk Wrocław : Piast Gliwice i kibicować wrocławskiej drużynie.
Doping okazał się skuteczny. Śląsk wygrał 3:0. Bramki strzelali Flavio Paixao (46", 51") i Robert Pich (72").
Inicjatorką wyjazdu była dyrektor ZSZiO Mariola Jaciuk.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze