Do Kamiennej Góry przyjechała drużyna Orlików Węgliniec. Na starym stadionie swoje mecze rozegrali młodzicy i trampkarze. Olimpia wygrała oba mecze.
Trenerzy Węglińca mieli problem aby skompletować składy na wyjazdowe spotkania. W drużynie młodzików do dyspozycji mieli zaledwie siedmiu piłkarzy. W trampkarzach wystąpiło dziecięciu zawodników. Nie dziwiły więc też wyniki.
Młodzicy
Olimpia Kamienna Góra : Orliki Węgliniec 12:2 (5:1)
Trampkarze
Olimpia Kamienna Góra : Orliki Węgliniec 5:0 (2:0)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze