Dzisiaj (niedziela, 13 października) w Świerzawie odbył się turniej orlików. Udział w zawodach wzięła ekipa Olimpii Kamienna Góra.
Młodzi kamiennogórscy piłkarze pokonali Olimpię Kowary (7:1), Pogoń Świerzawa (2:0) oraz Bóbr Marciszów. Trzy zwycięstwa dały kamiennogórskiej Olimpii pierwsze miejsce w turnieju.
Skład Olimpii: Przemysław Wińcza, Marcel Pichniarczyk, Michał Błoński, Marcin Błoński, Oskar Trzebiński, Maciej Mszański, Oliwer Zwolski, Damian Pietrzykowski, Kacper Cygal, Przemysław Chlipała. Trener Piotr Cukier. Kierownik drużyny Rajmund Gądek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze