Dwóch uczniów Szkoły Podstawowej im. Zesłańców Sybiru w Szarocinie wzięło udział w VI Dolnośląskim Konkursie Poezji Sybirackiej.
Uczniowie klasy czwartej Karol Maciejowski i Adam Waśko pod opieką Eweliny Kościelniak zaprezentowali się znakomicie
Adam Waśko zdobył pierwsze miejsce.
Dodatkową atrakcją dla chłopców była możliwość zwiedzenia wystawy w Centrum Zajezdni Historia we Wrocławiu.
źródło: facebook / Szkoła Podstawowa im. Zesłańców Sybiru w Szarocinie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze