Już w najbliższą niedzielę (25 maja) krzeszowska grupa Sachiel wystąpi w finale siódmej edycji telewizyjnego show Must Be The Music.
Sachiel, hip-hopowy zespół z Krzeszowa, wygrał siódmą edycję Must Be The Music!.
Nagroda to 100 tys. zł, udział na Sopot TOPtrendy 2014.
Aktualizacja 25.05. godz. 22:20
SACHIEL WYGRAŁ!!! Jutro wystapi w radiu RMF
Aktualizacja 25.05. godz. 21:40
Sachiel wystąpi w Wielkiej Dogrywce, czyli w ostatnim etapie, w którym zobaczymy tylko dwaj wykonawcy. Głosy liczą się od zera.
Głos na Sachiel - sms o treści 9 na numer 7370 (koszt 3,69 zł)
Aktualizacja 25.05. godz. 21:20
Już po występie. Jury było jednogłośne - 4xTAK. Teraz pora na widzów.
Aktualizacja 25.05. godz. 20:14
Rozpoczęło się już głosowanie, aby oddać głos na zespół Sachiel trzeba wysłać sms-a o treści 9 na numer 7370 (koszt sms-a - 3,69 zł).
Oryginalna informacja
Trzyosobowa, hip-hopowa grupa wygrał pierwszy półfinał programu. Dzięki temu awansowała do finałowego programu. Sachiel wystąpi 25 maja (niedziela) w telewizji Polsat. Początek show o godzinie 20.00.
Show rozpoczęło się 2 marca. Sachiel przeszedł przez eliminacje i znalazł się wśród 40 półfinalistów. Zyskał uznanie jury i widzów.
Zwycięzca programu otrzyma 100 tysięcy złotych, kampanię reklamową w RMF FM o wartości 100 tysięcy złotych i występ na Sopot TOPtrendy 2014.
Zobacz facebook"owy profil zespołu Sachiel.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze