Reklama

Wygrają finał? - Wygrali!

Już w najbliższą niedzielę (25 maja) krzeszowska grupa Sachiel wystąpi w finale siódmej edycji  telewizyjnego show Must Be The Music.

Sachiel, hip-hopowy zespół z Krzeszowa, wygrał siódmą edycję Must Be The Music!.

Nagroda to 100 tys. zł, udział na Sopot TOPtrendy 2014.

Aktualizacja 25.05. godz. 22:20

SACHIEL WYGRAŁ!!! Jutro wystapi w radiu RMF

Aktualizacja 25.05. godz. 21:40

Sachiel wystąpi w Wielkiej Dogrywce, czyli w ostatnim etapie, w którym zobaczymy tylko dwaj wykonawcy. Głosy liczą się od zera.

Głos na Sachiel - sms o treści 9 na numer 7370  (koszt 3,69 zł)

Aktualizacja 25.05. godz. 21:20
Już po występie. Jury było jednogłośne - 4xTAK. Teraz pora na widzów.

Aktualizacja 25.05. godz. 20:14
Rozpoczęło się już głosowanie, aby oddać głos na zespół Sachiel trzeba wysłać sms-a o treści 9 na numer 7370 (koszt sms-a - 3,69 zł).

Reklama

Oryginalna informacja
Trzyosobowa, hip-hopowa grupa wygrał pierwszy półfinał programu. Dzięki temu awansowała do finałowego programu. Sachiel wystąpi 25 maja (niedziela) w telewizji Polsat. Początek show o godzinie 20.00.

Show rozpoczęło się 2 marca. Sachiel przeszedł przez eliminacje i znalazł się wśród 40 półfinalistów. Zyskał uznanie jury i widzów.

Zwycięzca programu otrzyma 100 tysięcy złotych, kampanię reklamową w RMF FM o wartości 100 tysięcy złotych i występ na Sopot TOPtrendy 2014.

Zobacz facebook"owy profil zespołu Sachiel.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama