Dzisiaj (poniedziałek, 7 września) strażacy wezwani zostali do jednego z domów wielorodzinnych przy ul. Papieża Jana Pawła II w Kamiennej Górze. Mieszkańcy zgłosili, że czują zapach gazu.
Do akcji ruszyli strażacy z PSP Kamienna Góra oraz z OSP Pisarzowice, Ptaszków i Krzeszów. Mieszkańcy budynku zostali ewakuowani. Czujniki wykazały niewielkie stężenie gazu. Jego dopływ został zamknięty i lokatorzy mogli wrócić do mieszkań. Instalację będzie musiał sprawdzić administrator obiektu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze