Przy skrzyżowaniu ulicy Kościuszki i Wojska Polskiego w Kamiennej Górze kilka dni temu wycięte zostały krzewy i drzewa. Ekipa zostawiła jednak gałęzie i konary na parkingu.

Jak informują internauci wycinka została przeprowadzona przynajmniej tydzień temu. Od tego czasu gałęzie zajmują miejsca postojowe na parkingu za budynkiem numer 11.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze