Zarząd Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów organizuje wycieczkę do Wambierzyc, która odbędzie się 22 maja 2025 roku. W programie zwiedzanie Bazyliki Matki Bożej Królowej Rodzin, Kalwarii Wambierzyckiej zwanej „Dolnośląską Jerozolimą” oraz ruchomej szopki.
Wyjazd zaplanowano z Lubawki o godzinie 10:00. Koszt uczestnictwa wynosi 100 zł. Zapisy prowadzone są w biurze Zarządu PZERiI od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30–10:30.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze