Na zakończenie ferii zimowych grupa młodzieży z Kamiennej Góry poznawała sekrety wody.
Centrum Kultury zorganizowało wycieczkę do Hydropolis we Wrocławiu. Centrum Edukacji Ekologicznej powstało w 2015 roku. Na potrzeby multimedialnej ekspozycji wykorzystano podziemny zbiornik wody wybudowany w XIX wieku. Powstała wystawa w nietypowy sposób prezentuje wodę.
Podczas zwiedzania ekspozycji grupę oprowadzał przewodnik.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze