Stowarzyszenie Cyklistów Powiatu Kamiennogórskiego MTB Lubawka
zaprasza wszystkich miłośników kolarstwa i nie tylko do aktywnego spędzenia czasu na wycieczkach rowerowych.
Startujemy 03.08.2014r. o godz. 10:00 wycieczką do Chełmska Śląskiego.
Zbiórka na stadionie w Lubawce przy ul. Przyjaciół Żołnierza 6A.
Kolejne wyjazdy odbędą się w dniach:
- 17.08.2014r, - 24.08.2014r oraz 21.09.2014r.
Po każdym wyjeździe odbędą się konkursy i zabawy. Dla uczestników przewidziane są ciekawe nagrody.
Serdecznie zaprawszy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy z nami.
Jednocześnie informujemy, że każdy uczestnik wycieczki musi posiadać sprawny rower. Dzieci i młodzież do lat 18 kask.
Ponadto dzieci powinny być pod opieką rodziców. Jeżeli będą z innymi dorosłymi członkami rodziny muszą mieć pisemną zgodę od rodziców na uczestnictwo w naszych wycieczkach.
Druk zgody można pobrać z naszej strony internetowej: www.mtb-lubawka.com
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze