Reklama

Wycieczka dla seniorów

Koronawirus sprawił, że niemal każda dziedzina naszego życia musiała ulec zmianie. Sytuacja, w której obecnie się znaleźliśmy, jest szczególnie niebezpieczna dla osób starszych, które są najbardziej narażone na działania wirusa. W trosce o bezpieczeństwo, zaplanowane spotkania oraz zajęcia praktyczne dla Seniorów w Centrum Kulturalno-Kongresowym Witold, muszą ulec zmianie, aby nie narażać Naszych Seniorów na zagrożenia związane z epidemią. Nie odwołujemy ich lecz przenosimy na płaszczyznę on-line

 

Naszych ekspertów z dziedzin takich jak m.in Prawo czy Fizjoterapia będzie można obejrzeć oraz posłuchać na naszej stronie facebookowej.

Dodatkową atrakcją nie odbywającą się drogą internetową będzie wycieczka piesza wraz z Grupa Biegowa Dzikowiec oraz WOKER Warsztaty, która uatrakcyjni Dni Seniorów. Wędrówka na świeżym powietrzu będzie świetną okazją aby aktywnie i bezpiecznie spędzić czas wolny.

Krzysztof Kumorek Pełniący Obowiązki Burmistrza zachęca naszych mieszkańców, aby w trudnych chwilach nie pozostawali sami. Młodszych członków rodziny prosimy o pomoc seniorom w uczestnictwie on?line tak aby mogli korzystać z zajęć.

Reklama

Pamiętajmy przy tym o środkach bezpieczeństwa na co dzień. Nośmy maseczki, zakładajmy jednorazowe rękawiczki i pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego dystansu.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama