Przybliża się budowa chodników wzdłuż drogi wojewódzkiej w Szarocinie i Ogorzelcu.
Dolnośląska Służba Dróg i Kolei poinformowała o wyborze oferty w przetargu na budowę tych chodników. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma z Kostomłotów. Za wykonanie zadanie w formule zaprojektuj i wybuduj zaproponowała 4,3 mln zł. Prace wykonane mają być od końca listopada 2019 roku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze