W sobotę (27 listopada) odbyło się zebranie wyborcze struktur powiatu kamiennogórskiego Nowej Lewicy. Partia powstała w wyniku połączenia Wiosny i SLD.
Przewodniczącym powiatowym został Krzysztof Świątek. Do zarządu wybrani zostali: Danuta Kurnyta, Andrzej Mankiewicz, Grzegorz Kiełbasa, Sylwester Adamski, Krzysztof Karasiński, Kornel Urbanek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze