Aktualizacja 18.04.2024.
Debata rozpocznie się o godzinie 17:00.
Oryginalna informacja
Dwoje kandydatów na burmistrza Lubawki, tuż przed ciszą wyborczą przed drugą turą wyborów, weźmie udział w debacie.
Debata między Andrzejem Wojdyłą a Renatą Bembenek-Szuszek zaplanowane jest na piątek (19 kwietnia) w Domu Kultury w Lubawce.
Sztaby ustalają jeszcze szczegóły debaty. Jedną z propozycji jest możliwość zadawania pytań przez widownię.
Druga tura wyborów odbędzie się 21 kwietnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze