W zbliżającym się tygodniu. z mieszkańcami gminy Lubawka spotka się Paulina Moffitt. Podczas potkań promować będzie książkę "Wszystko czego pragniesz..."
P. Moffitt pochodzi z Bukówki. Jej książka dostępna jest od 16 marca. Wydawnictwo promowane jest hasłem - Prawdziwa historia o marzeniach, odwadze, samorozwoju i odkrywaniu świata.".
W czwartek (22 marca) o godzinie 10:30 rozpocznie się spotkanie w Dziennym Domu Pobytu Senior+ w Bukówce. Dzień później (23 marca) o godzinie 17:00 zaplanowane jest spotkanie w Domu Kultury w Lubawce (ul. Kamiennogórska 19). Na oba spotkania wstęp jest bezpłatny.
fot. https://www.paulinamoffitt.com
Autorka przygotowała zapowiedź wideo książki Wszystko czego pragniesz...
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze