W środę (7 stycznia) kamiennogórscy policjanci prowadzili akcję "Alkohol i narkotyki". Podczas służby szczególną uwagę zwracali na trzeźwość kierujących.
Tego dnia przeprowadzonych zostało prawie 600 kontroli. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.
- Taki wynik świadczy o odpowiedzialnej postawie uczestników ruchu drogowego i pokazuje, że coraz częściej świadomie wybieramy bezpieczeństwo – nie tylko swoje ale też innych. - mówi młodszy aspirant Katarzyna Trzepak z kamiennogórskiej policji.
Policjanci zapowiadają kolejne akcje.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze