Dzisiaj (piątek, 24 stycznia) na sali Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze rozegrane zostały powiatowe zawody w piłce siatkowej uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Awans do półfinałów strefy jeleniogórskiej miały zapewnione wszystkie drużyny. Od wyników turnieju zależało jedynie, w którym półfinale zagra reprezentacja danej szkoły.
Jako pierwsi na parkiet wyszli chłopcy. Lepsi okazali się uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i to oni zagrają w półfinale w Kamiennej Górze. Drużyna ZSO pokonała ZSZiO 3:1 (25:21, 22:25, 25:19, 25:18).
Skład drużyny ZSO: Krystian Lema, Kamil Gądek, Michał Szymczak, Grzegorz Bobek, Robert Bodziony, Tomasz Oleksyk, Konrad Urbanowicz, Marcel Okoń.

Skład drużyny ZSZiO: Michał Trzepak, Bartosz Zdanowski, Kacper Woźniak, Kamil Kiec, Konrad Chojnowski, Tomasz Szczerbaty, Sebastian Gułaj, Dominik Tarnowski, Dariusz Gierszewski, Kamil Gmyr.

W drugim meczu zmierzyły się dziewczęta z obu szkół. Ponownie lepsza okazała się reprezentacja ZSO, która wygrała 3:0 (25:18, 25:15, 25:19).
Skład drużyny ZSO: Beata Kita, Magdalena Gredes, Kinga Kwiatek, Monika Migacz, Michalina Antoniewska, Kamila Jaszczur, Magdalena Król, Olga Więcławska, Karolina Pocha, Monika Kluczyńska, Aleksandra Solarz.
Skład drużyny ZSZiO: Nikola Takowska, Monika Niciejewska, Natalia Kurzawa, Natalia Tokarczyk, Dominika Sierosławska, Marcelina Koprek, Paula Celińska, Justyna Kiełbasa, Ewelina Sowa, Klaudia Strączek, Angelika Szczepanik, Katarzyna Wójciak.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze