Reklama

Wszyscy awansowali

Dzisiaj (piątek, 24 stycznia) na sali Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze rozegrane zostały powiatowe zawody w piłce siatkowej uczniów szkół ponadgimnazjalnych.


Awans do półfinałów strefy jeleniogórskiej miały zapewnione wszystkie drużyny. Od wyników turnieju zależało jedynie, w którym półfinale zagra reprezentacja danej szkoły.

Jako pierwsi na parkiet wyszli chłopcy. Lepsi okazali się uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i to oni zagrają w półfinale w Kamiennej Górze. Drużyna ZSO pokonała ZSZiO 3:1 (25:21, 22:25, 25:19, 25:18).

Skład drużyny ZSO: Krystian Lema, Kamil Gądek, Michał Szymczak, Grzegorz Bobek, Robert Bodziony, Tomasz Oleksyk, Konrad Urbanowicz, Marcel Okoń.



Skład drużyny ZSZiO: Michał Trzepak, Bartosz Zdanowski, Kacper Woźniak, Kamil Kiec, Konrad Chojnowski, Tomasz Szczerbaty, Sebastian Gułaj, Dominik Tarnowski, Dariusz Gierszewski, Kamil Gmyr.

Reklama



W drugim meczu zmierzyły się dziewczęta z obu szkół. Ponownie lepsza okazała się reprezentacja ZSO, która wygrała 3:0 (25:18, 25:15, 25:19).

Skład drużyny ZSO: Beata Kita, Magdalena Gredes, Kinga Kwiatek, Monika Migacz, Michalina Antoniewska, Kamila Jaszczur, Magdalena Król, Olga Więcławska, Karolina Pocha, Monika Kluczyńska, Aleksandra Solarz.

Skład drużyny ZSZiO: Nikola Takowska, Monika Niciejewska, Natalia Kurzawa, Natalia Tokarczyk, Dominika Sierosławska, Marcelina Koprek, Paula Celińska, Justyna Kiełbasa, Ewelina Sowa, Klaudia Strączek, Angelika Szczepanik, Katarzyna Wójciak.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama