Reklama

Wszyscy awansowali

Dzisiaj (niedziela, 11 marca) w Pisarzowicach rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym LZS i Mieszkańców Wsi i Miast. Zawody były częścią XVIII Dolnośląskich Igrzysk LZS. Do rywalizacji przystąpiło 20 zawodników i zawodniczek. Sześć najlepszych tenisistów w każdej kategorii wiekowej wywalczyło awans do zawodów strefowych.

 

W kategorii Młodziczki (rocznik 2005 i młodsi) wygrała Oliwia Gałecka (Pisarzowice), druga była Nikola Zarzycka (Pisarzowice)

Kategoria: Młodzicy (rocznik 2005 i młodsi). Wygrał Jakub Kosal drugi był Oliwier Sproch, trzeci Maciej Stawiarski. Kolejne miejsca zajęli: Daniel Krauze, Radosław Lewicki. Wszyscy z Pisarzowic.

Kategoria: Kadetki (rocznik 2004, 2003). Pierwsze miejsce zajęła Natalia Kosal, drugi Rozalia Kubiak, trzecie Aicha Sproch. Wszystkie z Pisarzowic.

Kategoria: Kadeci (rocznik 2004, 2003). Wygrał Radosław Waligóra (Pisarzowice).

Reklama

Kategoria: Juniorzy (rocznik 2000, 2001, 2002). Pierwsze miejsce zajął Hubert Sajdak (Lubawka), drugie Mateusz Piasecki (Krzeszów), trzecie Dawid Nowak (Krzeszów), czwarte Krystian Niciejewski (Lubawka).

Kategoria: Seniorzy (rocznik 1996 i starsi). Wygrał Piotr Czernecki (Pisarzowice), drugie miejsce zajął Adam Urbański (Pisarzowice), trzecie Władysław Cebula (Pisarzowice). Kolejne miejsca wywalczyli: Bartłomiej Bąk-Dzierżyński (Pisarzowice) i Józef Kociołek (Kochanów).

Wszyscy uczestnicy wywalczyli awans do zawodów strefowych.

Reklama

Turniej zorganizowany został przez Powiatowe i Gminne Zrzeszenie LZS w Kamiennej Górze przy pomocy UKS Maraton w Pisarzowicach.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama