W środę (13 lutego) w ?Gościńcu na Starówce? przy ul. 1-go Maja 23 w Kowarach odbędzie się otwarcie wystawy ?Wspomnienia Sybiraczki?.
Otwarcie zaplanowano na godzinę 17.00
Na uroczystym otwarciu wystawy, zorganizowanej dzięki uprzejmości Danuty Piepiory, zaprezentowane zostaną wspomnienia, wiersze i fotografie Anny Buchowieckiej z domu Parys.
Wystawę będzie można oglądać do końca kwietnia bieżącego roku.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze